وبلاگ

تحلیل بورس امروز؛ پیش‌بینی رشد ۱۵ درصدی بورس در میان‌مدت

محسنی تبار .بورس

همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد بورس امروز نیز به دلیل عرضه زیاد در نمادهای شاخص‌ساز روندی نزولی پیدا کرد و شاخص کل بیش از دو درصد ریزش کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، در جریان معاملات امروز بازار سهام صف‌های فروش در برخی نمادهای شاخص‌ساز جمع شد و احتمالا یک ساعت پایانی معاملات شاهد روند بهتری باشیم، اما این حمایت‌ها از بازار سهام کارساز خواهد بود؟

باقر خادمی، کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با تجارت‌نیوز در رابطه با روند بورس امروز گفت: امروز حمایت خوبی از گروه‌های خودرویی، پالایشی و شستا شد و به نظر می‌رسد ساعت ۱۱ به بعد بورس وضعیت بهتری پیدا کند. به عقیده بنده امروز آخرین روز روند منفی بورس است و احتمالا از هفته بعد بورس وضعیت بهتری پیدا خواهد کرد.

این کارشناس در رابطه با افت شدید شاخص کل گفت: شاخص کل ریزش زیادی کرده و از لحاظ تکنیکالی شاخص ریزش بیشتری خواهد داشت اما به نظرم با توجه به حمایت‌ها ریزش بورس از محدوده یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد بعید به نظر می‌رسد.

این کارشناس در رابطه با انتظار کاهش قیمت دلار گفت: سخنان رئیس جمهور در رابطه با کاهش قیمت دلار تا ۱۵ هزار تومان با آزاد شدن منابع بلوکه شده، محقق نخواهد شد و پایین‌تر آمدن قیمت دلار از ۲۳ هزار تومان با این حجم از کسری بودجه بعید است.

این کارشناس در رابطه با رشد بورس در میان‌مدت گفت: به نظرم بازار سهام در میان‌مدت حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد رشد خواهد کرد.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دوره رایگان ما رو به هیچ وجه از دست نده

سلام خوش آمدید

در صورت نیاز با هر کدام از پشتیبانان ارتباط برقرار نمایید.

این دوره آموزشی رو به هیچ وجه از دست نده . . .