وبلاگ

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش بورس امروز/ کاهش چشمگیر تقاضا در بازار

محسنی تبار. تقاضا

خالص تقاضا برای خرید سهام از رقم ۸۹۰میلیارد تومان عبور کرد، بیشترین سفارشات خرید برای صنعت انبوه سازی، املاک و مستغلات به ثبت رسید.

درساعت ۹ و ۴۵دقیقه صف‌های خرید حدود دو هزار و ۳۹۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش هزار و ۴۹۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۸۹۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید  «وآذر»، «وکبهمن» و «خودکفا» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام شرکت سرمایه‌گذاری توسعه آذربایجان بیش از ۲۲۵میلیارد تومان سفارش خرید وجود دارد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش «دی»، «گشان» و «غبهنوش» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و ۴۰میلیارد تومان (۴۴درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۸۳۲میلیارد تومان (۵۶درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۴۹نماد و حجم صف‌های فروش در ۲۷نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف صنایع چوب خزر کاسپین (چخزر) به ۱۹.۳درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«انبوه سازی، املاک و مستغلات» محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای حدود ۳۲۵میلیارد تومان است و پس از آن گروه «سیمان، آهک و گچ» قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن حدود ۱۷۵میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «بانک‌ها و موسسات اعتباری» با فشار فروش ۱۹۰میلیارد تومانی همراه است.

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دوره رایگان ما رو به هیچ وجه از دست نده

سلام خوش آمدید

در صورت نیاز با هر کدام از پشتیبانان ارتباط برقرار نمایید.

این دوره آموزشی رو به هیچ وجه از دست نده . . .