وبلاگ

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۲۱ دی ماه

محسنی تبار. افزایش سرمایه
امروز یکشنبه (۲۱ دی ماه) بازار سرمایه با افزایش تقاضا و مثبت در بیشتر نمادها آغاز به کار کرد.

بازار در دومین روز کاری با افزایش نسبی تقاضا آغاز بکار کرد.
در گروه خودرویی‌ها که دقایق پایانی معاملات روز گذشته شاهد رنج کشی در لیدر‌های این گروه بودیم؛ اکنون نظاره گر شروعی سبز و پر تقاضا در کلیت روند معاملاتی گروه هستیم. خساپا در قیمت ۲۲۵ تومان دنبال می‌شود. خودرو در قیمت ۲۸۲ تومان داد و ستد می‌شود و رشد ۳ درصد دارد. خگستر نیز در قیمت ۳۳۵ تومان با رشد ۲ درصد همراه است.
در گروه بانکی‌ها نوسانات معاملات مثبت دنبال می‌شود. وبملت در قیمت ۴۴۸ تومان رشد ۲ درصد دارد. وبصادر در قیمت ۲۸۰ تومان قرار دارد. وتجارت رشد ۱ درصد دارد. وپارس با رشد ۳ درصد در قیمت ۳۴۱ تومان قرار دارد.
شروع پرقدرت فولاد و قرار گرفتن در سقف قیمت روزانه را شاهد هستیم. سهم در قیمت ۱۱۸۲ تومان با صف خرید همراه است. فملی در قیمت ۱۲۷۵ تومان داد و ستد می‌شود و رشد ۴ درصد دارد. فخوز و ذوب با رشد بیش از ۴ درصد همراه هستند.
سبز پوشی معاملات به گروه فرآورده‌های نفتی هم سرایت کرد. شپنا در محدوده بالای هزار تومان با رشد ۲ درصد همراه است. شتران در قیمت ۹۳۰ تومان قرار دارد. شبندر مثبت ۴ درصد است و در قیمت ۲۲۷۵ تومان داد و ستد می‌شود. شبریز دارای صف خرید است.
رشد ۱۵هزار واحدی نماگر بورس در ۱۰ دقیقه آغازین معاملات امروز
شاخص کل بورس تهران در ساعت ۹:۱۰ در ارتفاع یک میلیون و ۳۰۱هزار واحد قرار گرفته است.
نماد‌های فولاد، فملی و فارس بیش‌ترین تأثیر مثبت و نماد‌های تملت، ملت و برکت بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.
پترول هم به صف خرید نشسته است.
اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دوره رایگان ما رو به هیچ وجه از دست نده

سلام خوش آمدید

در صورت نیاز با هر کدام از پشتیبانان ارتباط برقرار نمایید.

این دوره آموزشی رو به هیچ وجه از دست نده . . .