وبلاگ

سنگین ترین صف های خرید و فروش / برتری عرضه ها در اولین روز هفته

محسنی تبار. عرضه خودرو در بورس

خالص سفارشات فروش سهام در بورس امروز به ۵۱۵میلیارد تومان می‌رسد، برتری سمت عرضه در «هتل و رستوران» بیش از سایرین بود و حجم صف حجم صف ثقزوی به ۵.۴درصد کل تعداد سهام آن می رسد.

در ساعت ۹ و ۴۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۱۱۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۶۲۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۵۱۵میلیارد تومان می‌رسد.تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «سمگا»، «دپارسح» و «وشمال» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی۷۰میلیارد تومان سفارش خرید وجود دارد. تقاضا نیز در صفوف خرید «خمحور»، «لپارس» و «انرژی۳» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۹۰میلیارد تومان (۸۲درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۳۱۰میلیارد تومان (۵۰درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در دو نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۷نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف شرکت عمران و سازندگی قزوین با نماد (ثقزوی) به ۵.۴درصد کل تعداد سهام آن می رسد.

«هتل و رستوران» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۸۵میلیارد تومان است و پس از آن گروه «محصولات شیمیایی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۷۵میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «خودرو و ساخت قطعات» با تقاضای خرید ۳۰میلیارد تومانی همراه است.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دوره رایگان ما رو به هیچ وجه از دست نده

سلام خوش آمدید

در صورت نیاز با هر کدام از پشتیبانان ارتباط برقرار نمایید.

این دوره آموزشی رو به هیچ وجه از دست نده . . .