وبلاگ

شاخص کل کانال 1/5 میلیون واحد را پس گرفت

کانال یک میلیون و پانصد،محسنی تبار

با شروع معاملات امروز بازار سهام پس از افزایش تقاضا در نمادهای بنیادین و کوچک، شاخص کل با رشد بیش از 2 درصدی به یک میلیون و 514 هزار واحد رسید و شاخص هم‌وزن نیز در جریان معاملات امروز 1/5 درصد رشد کرد.

دیروز با شروع معاملات این هفته از بازار سهام عرضه در نمادهای بنیادین مانند شستا و … باعث روند نزولی شاخص کل شد اما در ادامه روند معاملات، تقاضا در کلیت بازار سهام بیشتر شد و شاخص کل روندی صعودی پیدا کرد و همین نوسان مثبت در منفی شاخص کل دلیلی برای بیشتر بودن تقاضا در معاملات بورس امروز بود.

 

 

بسیاری از کارشناسان محدوده یک میلیون و 500 هزار واحد را محدود مقاومتی شاخص کل می‌دانستند و برخی از کارشناسان نیز این محدوده را هیجانی می‌دانند، اما اکثر کارشناسان روند بازار سهام را تا پایان سال صعودی می‌دانند.

در جریان معاملات امروز گروه‌های بانکی، فلزی، پالایشی، پتروشیمی و خودرویی روندی صعودی دارند و همچنین بسیاری از کارشناسان معتقدند روند بازار سهام این هفته متعادل است.

 

 

در جریان معاملات امروز نمادهای شستا، فولاد، فارس و خودرو بیشترین تاثیر مثبت را بر بازار سهام امروز داشتند و ارزش کل معاملات بورس و فرابورس در حال حاضر در حدود 5.2 هزار میلیارد تومان و ورود پول حقیقی در حدود 150 میلیارد تومان می‌باشد.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دوره رایگان ما رو به هیچ وجه از دست نده

سلام خوش آمدید

در صورت نیاز با هر کدام از پشتیبانان ارتباط برقرار نمایید.

این دوره آموزشی رو به هیچ وجه از دست نده . . .