وبلاگ

شیبا اینو قصد دارد متاورس خود را راه اندازی کند

Webp.net resizeimage 42 - شیبا اینو قصد دارد متاورس خود را راه اندازی کند

 

 

شیبا اینو (SHIB)، دوازدهمین رمزارز بزرگ از نظر ارزش بازار و محبوب‌ترین ارز میم در حال حاضر، به دنبال ساخت متاورس خود است. تیم Shiba Inu اعلام کرد که ویلیام دیوید ولک(David Volk)، معاون سابق فناوری اکتیویژن، یکی از بزرگ‌ترین توسعه‌دهندگان بازی در ایالات متحده را که دارای 36 سال سابقه حرفه‌ای در صنعت بازی است، استخدام کرده‌اند.

Volk برای توسعه بازی‌های ان اف تی Play-to-Earn (P2E) شیبا اینو کلیدی خواهد بود که در نتیجه به ارز میم کمک می‌کند تا به متاورس خود تبدیل شود. توسعه متاورس در سال 2022 آغاز خواهد شد و توسط تیم SHIB در داخل تیم ساخته خواهد شد. Shytoshi Kusama، سرپرست پروژه در بازی‌های Shiba Inu نشان داد که رویکرد متاورس آن‌ها کاملاً متفاوت از فیس‌بوک است.2021 11 27 13 37 22 Shiba Inu SHIB Metaverse  Heres Everything You Should Know About Meme Currenc - شیبا اینو قصد دارد متاورس خود را راه اندازی کند

به نظر می رسد که تیم شیبا اینو مشتاق است که برچسب “ارز جُک” را کنار بگذارد و به یکی از وارد شوندگان اولیه به متاورس تبدیل شود. ارز پیشرو میم در حال برنامه ریزی برای ترکیب بهترین ها از همه روندهای فعلی است، چه بازیهای ان اف تی P2E  چه متاورس.

آیا اعلام Shiba Inu Games می تواند گاوها را بازگرداند؟

تیم Shiba Inu همچنان از نظر عملکردها و خدمات جدید پیشرفت زیادی می کند، با این حال، نوامبر(آبان) ثابت کرده است که برای قیمت SHIB نزولی است. آلت کوین بیش از 55 درصد از ارزش خود را نسبت به بالاترین قیمت خود در اکتبر(مهر) 0.0000885 دلار از دست داده است.

همانطور که از نمودار یک روزه مشخص است، آلتکوین در طول ماه نوامبر شاهد افت قیمتی مداوم بوده است. قیمت SHIB در حال حاضر در یک کانال نزولی در نمودار قیمت یک روزه در حال حرکت است و اعلام اخیر متاورس می تواند به ارز میم کمک کند تا پس از نزدیک به چهار هفته حرکت نزولی، یک شکست صعودی داشته باشد.

CHART - شیبا اینو قصد دارد متاورس خود را راه اندازی کند

توکن‌های Metaverse اخیراً با دو پروژه بزرگ Sandbox (SAND) و Decentraland (MANA) که با افزایش شدید قیمت‌های خود تمام توجهات را به خود جلب کرده‌اند، مورد بحث جامعه کریپتو بوده‌اند. قیمت SAND در ماه نوامبر بیش از 10 برابر افزایش یافت در حالی که MANA افزایش 7 برابری را ثبت کرد. جدای از جهش قیمت، برخی از املاک مجازی در این متاورس ها تاکنون میلیون ها دلار در مزایده به فروش رفته اند، که آنها را از برخی از املاک و مستغلات شیک نیویورک گران تر می کند.

شیبا اینو امید خود را به روند فعلی متاورس می‌بندد که در نهایت می‌تواند گاوها را برای ارز میم بازگرداند.

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دوره رایگان ما رو به هیچ وجه از دست نده

سلام خوش آمدید

در صورت نیاز با هر کدام از پشتیبانان ارتباط برقرار نمایید.

این دوره آموزشی رو به هیچ وجه از دست نده . . .