وبلاگ

قدرت نمایی خریداران بورس

قدرت نمایی خریداران بورس

🔸بازار سرمایه امروز پس از برگشت خوبی که در اواسط معاملات روز گذشته داشت، کار خود را با قدرت بالای خریداران آغاز کرده است.

🔸در این لحظات بسیاری از سهام بزرگ بازار از جمله خودرو، فملی، خساپا، فولاد و… به صف خرید نشسته‌اند و از سرانه خرید خوبی نیز برخوردارند.

🔸از دیگر نکات مثبت می‌توان به نقش پررنگ کدهای حقیقی و عدم دخالت حقوقی‌ها در نیم ساعت ابتدایی معاملات اشاره کرد و به نظر می‌رسد که خریداران قدرتمندی از سمت حقیقی‌ها وارد میدان شده‌اند.

🔸ارزش معاملات در نیم ساعت ابتدایی شروع معاملات، به مرز هزار میلیارد تومان رسیده است و به مقدار ناچیزی نیز ورود پول افراد حقیقی را شاهد هستیم که در مقایسه با خروج سرمایه دو روز گذشته اتفاق مهمی به شمار می‌رود.

🔸در این دقایق حدود 500 سهم در محدوده مثبت و 95 سهم نیز در محدوده منفی معامله می‌شوند و 79 صف خرید با ارزشی معادل 334 میلیارد تومان و 62 صف فروش با ارزش 276 میلیارد تومان داریم.

🔸امروز دور جدید مذاکرات جدی‌تر از قبل آغاز خواهد شد و بازار نیم نگاهی نیز به آن نشست مهم سیاسی خواهد داشت اما با توجه به قدرت بالای معاملات امروز، به نظر می‌رسد که بورس نسبت به مذاکرات خوشبین است.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دوره رایگان ما رو به هیچ وجه از دست نده

سلام خوش آمدید

در صورت نیاز با هر کدام از پشتیبانان ارتباط برقرار نمایید.

این دوره آموزشی رو به هیچ وجه از دست نده . . .