وبلاگ

پیش بینی PlanB برای قیمت 98 هزار دلاری بیت کوین در حال شکست خوردن است

شاخص منفی
Screenshot 2021 11 25 at 19 06 06 10977 1 webp WEBP Image 800 × 500 pixels - پیش بینی PlanB برای قیمت 98 هزار دلاری بیت کوین در حال شکست خوردن است

تحلیلگر هلندی بیت کوین با نام مستعار PlanB، در توئیتر اقدام به کارجسورانه ای کرده است: پیش بینی ناموفق قیمت او که اخیراً موضوع تمسخر در رسانه های اجتماعی شده است.

 

Screenshot 2021 11 25 at 18 51 33 PlanB Addresses Failed 98000 Bitcoin Price Prediction 288x300 - پیش بینی PlanB برای قیمت 98 هزار دلاری بیت کوین در حال شکست خوردن است

 

پس از اینکه مدل کف اختصاصی او عملکرد تقریباً عالی را در ماه‌های آگوست، سپتامبر و اکتبر (مرداد، شهریور و مهر) نشان داد، در نوامبر (آبان و آذر) امسال به طرز وحشتناکی کاهش پیدا می‌کند.

طرفدار دائمی بیت کوین پیش بینی کرده بود که «بدترین سناریوی» برای بیت کوین تا پایان نوامبر (اوایل آذر)، 98000 دلار خواهد بود، به این معنی که بزرگترین رمزارز باید در کمتر از یک هفته 67 درصد افزایش یابد تا این پیش بینی محقق شود.

مدل انباشت به جریان پابرجا است

این تحلیلگر سه مدل دارد که به او کمک می کند تا بازار بیت کوین را با الگوی “مثلث” دنبال کند. او مدل انباشت به جریان (S2F) خود را با تحلیل زنجیره ای و مدل طبقه فوق الذکر ترکیب می کند.

در یک پادکست با Preston Pysh، پلن بی توضیح داد که روش وی بر اساس تحلیل تکنیکال است:

“قیمت یک نوع معادله ریاضی است. نرسیدن قیمت به تارگت مورد نظر یک خطای طبیعی در ریاضی است و این به هیچ وجه مربوط به بیت کوین نیست. بلکه فقط روش دیگری برای مشاهده همان داده های قیمتی است که همه به آن نگاه می کنند.”

علیرغم این واقعیت که اکنون به نظر می رسد مدل تحلیل پلن بی به مشکل خورده است است، وی اصرار دارد که این مدل بحث برانگیز S2F که در وهله اول او را به شهرت رساند، تحت تأثیر قرار نمی دهد.

به گفته این تحلیلگر، بیت کوین هنوز در مسیر رسیدن به 100000 دلار است، حتی اگر اکنون قیمت بیت کوین بسیار کمتر از قیمت پیش بینی شده است.

مدل S2F که هدف آن پیش بینی ارزش بیت کوین با در نظر گرفتن نرخ انباشت دارایی است، اغلب به دلیل تمرکز صرف بر کمبود عرضه و در نتیجه خارج کردن تقاضا از معادله مورد انتقاد قرار می گیرد.

رمزارزها در منوی عید شکرگزاری باقی می ماند

در حالی که به نظر می رسد 98000 دلار دور از دسترس باشد، این طرفدار دو آتیشه به مبارزه برای رنگ آمیزی کندل ماهانه نوامبر (آذر) به رنگ سبز ادامه می دهد.

اوایل امروز، بیت کوین به نزدیک به 59000 دلار بهبود یافت و بسیاری انتظار داشتند که بدلیل بخشی از گفتگوهای روز شکرگزاری باشد.

بری سیلبرت، مدیر عامل گروه رمزارز، از پیروانش خواست تا ارزهای رمزنگاری شده مورد علاقه خود را به اعضای خانواده بر سر میز بفرستند.

 

Screenshot 2021 11 25 at 18 51 41 PlanB Addresses Failed 98000 Bitcoin Price Prediction 300x162 - پیش بینی PlanB برای قیمت 98 هزار دلاری بیت کوین در حال شکست خوردن است

 

بیت کوین سال گذشته روز شکرگزاری پرتلاطمی را پشت سر گذاشت و طی یک روز 13 درصد سقوط کرده بود. اما امسال قضیه فرق میکند و هولدرها باید بیشتر شکرگزار باشند، زیرا بیت کوین از آخرین شام بوقلمون آن ها تقریباً 320 درصد افزایش یافته است.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دوره رایگان ما رو به هیچ وجه از دست نده

سلام خوش آمدید

در صورت نیاز با هر کدام از پشتیبانان ارتباط برقرار نمایید.

این دوره آموزشی رو به هیچ وجه از دست نده . . .